Oturum Aç
Gezinti Bağlantılarını AtlaAçıköğretim e-Öğrenme Portalı > İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı > Duyurular > Uygulama Dersleri (e-Portfolyo Sistemi) İçin Kullanıcı Adı ve Şifre Alma İşlemleri

          Okul Deneyimi ile Öğretmenlik Uygulaması ve Topluma Hizmet Uygulamaları I-II dersleri e-Portfolyo Sisteminden yararlanabilmeniz için öncelikle Anadolu Üniversitesi e-posta hesabınızın bulunması gerekmektedir.

          Eğer @aof.anadolu.edu.tr uzantılı e-posta adresiniz yok ise;

 

      •           İnternet üzerinden e-posta hesabı oluşturmak için en yakın AÖF Bürosuna başvurarak “ŞİFRE” nizi alınız.
      •           http://mail.anadolu.edu.tr adresindeki açılan link üzerindeki “AÖF Öğrencileri” başlığına tıklayınız.
      •           Yapılan açıklamaları okuyarak “E-Posta Hesabı Oluştur” sayfasında TC KİMLİK Numaranız ve AÖF Bürosundan aldığınız Şifreyi girerek e-posta hesabını oluşturunuz.

          Okul Deneyimi ile Öğretmenlik Uygulaması  (e-Portfolyo Sistemi) ve Topluma Hizmet Uygulamaları I-II (e-Portfolyo Sistemi) dersleri için kullanıcı adı ve şifrenizi alma adımları aşağıdaki gibi yürütülmektedir.


​          1. Mevcut ya da aldığınız e-posta adresinizi kullanarak iolpcevrimici@anadolu.edu.tr adresine Öğrenci No, Adı-Soyad, Baba Adı, Doğum Tarihi ve Sınıf bilgilerini ekleyerek e-posta gönderiniz.
          2. Bilgileriniz incelendikten sonra e-posta adresinize kullanıcı adınız ve şifreniz en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

          DİKKAT!  http://eportfolyo.iolp.anadolu.edu.tr/  internet adresi üzerinde yer alan;

Okul Deneyimi (Güz)
Öğretmenlik Uygulaması (Bahar)​
Topluma Hizmet Uygulamaları I (Güz) Topluma Hizmet Uygulamaları II (Bahar)
 

linkleri için “kullanıcı adı ve şifreleri” AYNIDIR ve her uygulama dersinin e-portfolyo sistemine girebilmek için kullanılır. Ancak bu kullanıcı adı ve şifre, http://ogrenci.anadolu.edu.tr internet adresinde

          (Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dönemlik-Kredili Programlar Öğrenci Sayfası) kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizden farklıdır. 
 
          @aof.anadolu.edu.tr uzantılı e-posta adresiniz varsa yukarıda belirtilen 1. ve 2. adımları takip etmeniz yeterlidir. Kullanıcı adı ve şifre alma işlemlerinde karşılaştığınız sorunlar var ise iolpcevrimici@anadolu.edu.tr 

          e-posta adresine iletebilirsiniz.​